Ampér 2012 - hala F, stánek 074

Ampér 2012 Dne 20-23 3. 2012 budeme vystavovat na 20. mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky Ampér 2012. Hlavním našim tématem budou naše nové technologie a nachystali jsme také překvapení. Tímto Vás všechny srdečně zveme na výstaviště do Brna, hala F, na stánek 074.

   Presentovat budeme hlavně náš nový vakuový lis na více vrstvé desky a jeho možnosti ve spojitosti s novými materiály (Rogers, Isola, Arlon, Nan Ya atd.) jak pro běžné použití, tak také pro velmi vysoké frekvence (microwave).

   Více se pak zaměříme na desky s řízenou impedancí a vše kolem nich od designu, přes stack-up, testování až po samotnou výrobu a konečné měření impedance. S tímto je spojené naše první překvapení - ve středu a ve čtvrtek 21-22.3 budete mít možnost na našem stánku diskutovat problematiku řízené impedance přímo se zástupcem firmy POLAR, panem Reischerem. Toto bude letos jediná možnost jak na území naší republiky probrat tuto problematiku přímo se specialistou na oblast řízené impedance. Bude mít také možnost seznámit se s počítačovým vybavením pro designéry (Si8000mSi9000SpeedStackCGen screen). Pokud budete mít zájem, můžete také požádat o licenci na vyzkoušení těchto produktů.

   Dalším, doufám milým, překvapením pro Vás bude možnost zapojit se do každodenního losování o PDA Amazon Kindle 4 WiFi, 6" E-ink displej. Přijďte k nám na stánek a můžete každý den vyhrát jednu elektronickou knížku, která Vám bude na místě také předána. Bližší informace naleznete zde.

Tisknout
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS