• Přední český výrobce plošných spojů
  Dodavatel významných evropských vývojových center.
 • Přední český výrobce plošných spojů
  s více než 30letou tradicí.
 • Přední český výrobce plošných spojů
  s více než 30letou tradicí.
 • Přední český výrobce plošných spojů
  s více než 30letou tradicí.
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů
 • Přední český výrobce plošných spojů
  s více než 30letou tradicí.
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů

O Firmě

Jsme jedním z předních zavedených českých výrobců desek plošných spojů s 30letou tradicí výroby jednovrstvých a dvouvrstvých desek a více jak 20letou tradicí výroby vícevrstvých desek plošných spojů. Specializujeme se na komplexní dodávky: NÁVRH - VÝROBA - OSAZENÍ včetně finálního TESTOVÁNÍ a to i v EXPRESNÍCH TERMÍNECH. SPOLUPRACUJEME s předními SVĚTOVÝMI DODAVATELI MATERIÁLŮ a TECHNOLOGIÍ. PODÍLÍME SE NA VÝVOJI DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ PRO SPECIÁLNÍ APLIKACE. DODÁVÁME VÝZNAMNÝM EVROPSKÝM VÝVOJOVÝM CENTRŮM.


CUBE CZ

Společnost CUBE CZ, s.r.o. je přední český výrobce plošných spojů s více než 30letou tradicí.

 •  Společnost byla založena 1. února 1998. Hlavní sídlo včetně vlastního provozu výroby desek plošných spojů se nachází na úpatí Jizerských hor přibližně 25 km od Liberce ve městě Hejnice v části Ferdinandov. Výroba desek plošných spojů má ve Ferdinandově dlouholetou tradici. Nová společnost byla založena za účelem převzetí, obnovy a rozvoje výroby desek ploš-ných spojů s cílem vybudování si přední pozice mezi výrobci desek plošných spojů na českém a hlavně evropském trhu.

 

 • Záměrem vedení společnosti je budování výroby specializující se na vysoce kvalitní a náročné desky plošných spojů pro vývoj v expresních termínech, od prototypů až po sériovou výrobu. K dosažení předsevzatých cílů využívá společnost CUBE CZ dlouholetých zkušeností vedení společnosti z prostředí západoevropských trhů. Základní filozofií je úplné zaměření na požadavky zákazníka a udržení nejvyšších kvalitativních standardů.

 

 • Zajišťujeme komplexní servis od návrhu plošného spoje, jeho výrobu a optimalizaci, s následným osazením včetně navazujícího testování. A to vše v expresních termínech. Vyrábíme jednovrstvé, dvouvrstvé a hlavně vícevrstvé desky plošných spojů včetně desek určených pro náročné aplikace; například s řízenou impedancí. Vedle specializace na výrobu náročných desek plošných spojů (například HDI - vysoká hustota propojení,  s µBGA, Blind, Buried nebo Filled vias) nabízíme i zajištění výroby velkokapacitních zakázek.

 

 • Jako profesionální technickou podporu jsme pro naše zákazníky připraveni nabídnout v rámci vývoje desek plošných spojů poradenství týkající se jejich návrhu a konstrukce, stejně tak ostatních aspektů spojených nejen s jejich výrobou, ale i osazením. Nedílnou součástí společnosti je oddělení kvality, které posuzuje stav námi vyráběných produktů ve vlastní materiálové laboratoři. Stejně tak zde expertně vyhodnocuje případné defekty na deskách plošných spojů.

 

 • Pro udržení nejvyšších kvalitativních standardů v naší společnosti neustále zdokonalujeme již zavedený systém řízení. Společnost CUBE CZ má zavedený a funkční systém řízení jakosti ISO ČSN EN 9001:2016 s potvrzením i ze strany mezinárodní certifikační autority IQNet.

 

 • Naší strategií je zaměření se na potřeby zákazníka s vysoce kvalitním produktem. Společnost CUBE CZ vlastní a průběžně obhajuje směrem ke svým produktům mezinárodně uznávané standardy UL americké Underwriters Laboratories a to již od roku 1998. Všechny námi vyráběné desky plošných spojů jsou také plně v souladu se Směrnicí RoHS a REACH.

Pracovní příležitosti ve firmě

 V případě, že Vás některá z uvedených pozic zaujme, pošlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu prace@cube.cz .
   

Ujišťujeme Vás, že s Vašimi osobními údaji, které jste nám poskytli bude zacházeno jako s důvěrnými a budou k dispozici pouze personálnímu oddělení společnosti a odpovědným manažerům, kteří v rámci svého oddělení danou pozici obsazují. Přijetí materiálů Vám obratem potvrdíme. V případě, že do čtyř týdnů od zaslání životopisu nejste kontaktováni personalistou společnosti zpět, znamená to, že Váš profil neodpovídá aktuálně nabízeným pozicím a nepostupujete tak do dalších kol daného výběrového řízení. Pokud nám však dáte písemný souhlas se zpracováním Vašich osobních dat, ponecháme si Váš životopis v databázi a budeme Vás kontaktovat v případě, že se objeví jiná vhodná pozice odpovídající Vašemu profilu. Materiály uchazečů o práci archivujeme maximálně po dobu jednoho roku.

Dodací podmínky

Termíny dodání

Termíny dodání desek plošných spojů realizujeme dle dohody se zákazníkem. U expresních dodávek již od 24 hodin.

Balení

Desky plošných spojů dodáváme standardně ve vakuovém balení
s probalem v kartonovém obalu běžných rozměrů. Na vyžádání přizpůsobujeme balení požadavkům zákazníka.

DOPRAVA

Dopravu zajišťujeme přes dostupné, přepravní a kurýrní společnosti jako jsou (DPD, TNT, FedEx, EMS, PPL, DHL, UPS, GLS, Česká pošta atd.).
V případě expresních dodávek zajišťujeme specializované kurýry dle poža-davků projektu. Nabízíme i možnost osobního převzetí u nás v CUBE CZ či doručení dle Vámi zadaných dispozic.

OBCHODNĚ TECHNICKÉ PODMÍNKY

Naše obchodně technické podmínky naleznete zde:

 

 Cube CZ na sociálních sítích 

Zde naleznete naše profily na níže uvedených službách

kontakty 
 
Poptávky

   

tel.: +420 482 465 081-3


e-mail: sales@cube.cz

Milan Fleiberk

majitel, jednatel

telefon: +420 482 465 080
mobil:    +420 739 630 562


e-mail: fleiberk@cube.cz

Petr Vojíř

obchodní ředitel

 

telefon: +420 482 465 083
mobil:    +420 733 129 850


e-mail: vojir@cube.cz

Magdaléna Kytýrová

vedoucí oddělení péče o zákazníky

telefon: +420 482 465 083
mobil:    +420 603 803 102


e-mail: kytyrova@cube.cz

 

Kontaktujte nás

CUBE CZ s.r.o.

Ferdinandov 612
463 62 Hejnice
Česká republika

Souhlasím se zpracováním osobních údajů