• Přední český výrobce plošných spojů
  Dodavatel významných evropských vývojových center.
 • Přední český výrobce plošných spojů
  s více než 30letou tradicí.
 • Přední český výrobce plošných spojů
  s více než 30letou tradicí.
 • Přední český výrobce plošných spojů
  s více než 30letou tradicí.
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů
 • Přední český výrobce plošných spojů
  s více než 30letou tradicí.
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů
 • Nejnáročnější technologie
  30letá tradice výroby desek plošných spojů

O Firmě

Jsme jedním z předních zavedených českých výrobců desek plošných spojů s 30letou tradicí výroby jednovrstvých a dvouvrstvých desek a více jak 20letou tradicí výroby vícevrstvých desek plošných spojů. Specializujeme se na komplexní dodávky: NÁVRH - VÝROBA - OSAZENÍ včetně finálního TESTOVÁNÍ a to i v EXPRESNÍCH TERMÍNECH. SPOLUPRACUJEME s předními SVĚTOVÝMI DODAVATELI MATERIÁLŮ a TECHNOLOGIÍ. PODÍLÍME SE NA VÝVOJI DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ PRO SPECIÁLNÍ APLIKACE. DODÁVÁME VÝZNAMNÝM EVROPSKÝM VÝVOJOVÝM CENTRŮM.


CUBE CZ

Společnost CUBE CZ, s.r.o. je přední český výrobce plošných spojů s více než 30letou tradicí.

 •  Společnost byla založena 1. února 1998. Hlavní sídlo včetně vlastního provozu výroby desek plošných spojů se nachází na úpatí Jizerských hor přibližně 25 km od Liberce ve městě Hejnice v části Ferdinandov. Výroba desek plošných spojů má ve Ferdinandově dlouholetou tradici. Nová společnost byla založena za účelem převzetí, obnovy a rozvoje výroby desek ploš-ných spojů s cílem vybudování si přední pozice mezi výrobci desek plošných spojů na českém a hlavně evropském trhu.

 

 • Záměrem vedení společnosti je budování výroby specializující se na vysoce kvalitní a náročné desky plošných spojů pro vývoj v expresních termínech, od prototypů až po sériovou výrobu. K dosažení předsevzatých cílů využívá společnost CUBE CZ dlouholetých zkušeností vedení společnosti z prostředí západoevropských trhů. Základní filozofií je úplné zaměření na požadavky zákazníka a udržení nejvyšších kvalitativních standardů.

 

 • Zajišťujeme komplexní servis od návrhu plošného spoje, jeho výrobu a optimalizaci, s následným osazením včetně navazujícího testování. A to vše v expresních termínech. Vyrábíme jednovrstvé, dvouvrstvé a hlavně vícevrstvé desky plošných spojů včetně desek určených pro náročné aplikace; například s řízenou impedancí. Vedle specializace na výrobu náročných desek plošných spojů (například HDI - vysoká hustota propojení,  s µBGA, Blind, Buried nebo Filled vias) nabízíme i zajištění výroby velkokapacitních zakázek.

 

 • Jako profesionální technickou podporu jsme pro naše zákazníky připraveni nabídnout v rámci vývoje desek plošných spojů poradenství týkající se jejich návrhu a konstrukce, stejně tak ostatních aspektů spojených nejen s jejich výrobou, ale i osazením. Nedílnou součástí společnosti je oddělení kvality, které posuzuje stav námi vyráběných produktů ve vlastní materiálové laboratoři. Stejně tak zde expertně vyhodnocuje případné defekty na deskách plošných spojů.

 

 • Pro udržení nejvyšších kvalitativních standardů v naší společnosti neustále zdokonalujeme již zavedený systém řízení. Společnost CUBE CZ má zavedený a funkční systém řízení jakosti ISO ČSN EN 9001:2016 s potvrzením i ze strany mezinárodní certifikační autority IQNet.

 

 • Naší strategií je zaměření se na potřeby zákazníka s vysoce kvalitním produktem. Společnost CUBE CZ vlastní a průběžně obhajuje směrem ke svým produktům mezinárodně uznávané standardy UL americké Underwriters Laboratories a to již od roku 1998. Všechny námi vyráběné desky plošných spojů jsou také plně v souladu se Směrnicí RoHS a REACH.

Pracovní příležitosti ve firmě

 V případě, že Vás některá z uvedených pozic zaujme, pošlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu prace@cube.cz .
   

Ujišťujeme Vás, že s Vašimi osobními údaji, které jste nám poskytli bude zacházeno jako s důvěrnými a budou k dispozici pouze personálnímu oddělení společnosti a odpovědným manažerům, kteří v rámci svého oddělení danou pozici obsazují. Přijetí materiálů Vám obratem potvrdíme. V případě, že do čtyř týdnů od zaslání životopisu nejste kontaktováni personalistou společnosti zpět, znamená to, že Váš profil neodpovídá aktuálně nabízeným pozicím a nepostupujete tak do dalších kol daného výběrového řízení. Pokud nám však dáte písemný souhlas se zpracováním Vašich osobních dat, ponecháme si Váš životopis v databázi a budeme Vás kontaktovat v případě, že se objeví jiná vhodná pozice odpovídající Vašemu profilu. Materiály uchazečů o práci archivujeme maximálně po dobu jednoho roku.

Dodací podmínky

Termíny dodání

Termíny dodání desek plošných spojů realizujeme dle dohody se zákazníkem. U expresních dodávek již od 24 hodin.

Balení

Desky plošných spojů dodáváme standardně ve vakuovém balení
s probalem v kartonovém obalu běžných rozměrů. Na vyžádání přizpůsobujeme balení požadavkům zákazníka.

DOPRAVA

Dopravu zajišťujeme přes dostupné, přepravní a kurýrní společnosti jako jsou (DPD, TNT, FedEx, EMS, PPL, DHL, UPS, GLS, Česká pošta atd.).
V případě expresních dodávek zajišťujeme specializované kurýry dle poža-davků projektu. Nabízíme i možnost osobního převzetí u nás v CUBE CZ či doručení dle Vámi zadaných dispozic.

OBCHODNĚ TECHNICKÉ PODMÍNKY

Naše obchodně technické podmínky naleznete zde:

 

 Cube CZ na sociálních sítích 

Zde naleznete naše profily na níže uvedených službách

kontakty 
 
Poptávky

   

tel.: +420 482 465 081-3


e-mail: sales@cube.cz

Milan Fleiberk

majitel, jednatel

telefon: +420 482 465 080
mobil:    +420 739 630 562


e-mail: fleiberk@cube.cz

Michal Kudrnáč

obchodní ředitel

telefon: +420 482 465 083
mobil:    +420 733 129 850


e-mail: michal.kudrnac@cube.cz

Magdaléna Kytýrová

vedoucí oddělení péče o zákazníky

telefon: +420 482 465 083
mobil:    +420 603 803 102


e-mail: kytyrova@cube.cz

 

Jejda... Něco se pokazilo.
Na této stránce se Mapy Google nezobrazily správně. Technické podrobnosti naleznete na konzoli JavaScriptu.

Kontaktujte nás

CUBE CZ s.r.o.

Ferdinandov 612
463 62 Hejnice
Česká republika

Souhlasím se zpracováním osobních údajů