Výroba desek plošných spojů

Vyrábíme jednovrstvé, dvouvrstvé i vícevrstvé desky plošných spojů
a to i pro speciální aplikace.

Současný výrobní program je zaměřen převážně směrem k EXPRESNÍM DODÁVKÁM PROTOTYPOVÝCH DESEK PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ APLIKACE, a to s dodáním již od 24 hodin. Dodávkám desek s řízenou impedancí (CONTROLLED IMPEDANCE), desek s vysokou hustotou propojení (HDI) v provedení se slepými (BLIND), nebo pohřbenými (BURIED) či průchozími (VIA) otvory, dále µBGA a desek pro přenos vysokofrekvenčních signálů (MICROWAVE). To vše s použitím široké škály výrobních materiálů od Tg 135 °C (FR4) přes Tg 180 °C (PCL370HR) až po Tg 200 °C (I-Tera MT40)


Technické možnosti výroby

Formáty dat

Data můžete zasílat na e-mail firmy CUBE CZ nebo poskytnout ke stažení z FTP či Cloudových úložišť. Data by měla být bez přítomnosti automaticky spustitelných souborů (*.exe, *.com). Standardně zpracováváme data ve formátu ODB++gerber 274x, gerber, barco, excellon, sieb & meyer a dle dohody i mnoho dalších (například Eagle, dxf, hpgl…).


Preferujeme data ve formátu ODB++ případně gerber 274x.
Výroba desek plošných spojů s řízenou impedancí

Nabízíme profesionální technickou podporu v oblasti návrhu a výroby DPS s řízenou impedancí. Technické posouzení návrhu desky, výběr vhodných materiálů, výroba dané desky plošného spoje včetně finálního ověření změřením impedance na výrobních kuponech, které jsou nedílnou součástí každého výrobního panelu desky s řízenou impedancí.

 

Proč desky plošných spojů s řízenou impedancí?

Současná elektronická zařízení stále častěji používají signály o frekvenci v řádech stovek MHz, či GHz. Na přenosových cestách, které tyto signály přenáší, je třeba zamezit jeho útlumu, deformaci, nebo odrazům v impedančně nepřizpůsobených přechodech. Je nutno zajistit konstantní impedanci od zdroje signálu až po cílové obvody (BGA, µBGA, CSP atd.).
Součástí této přenosové cesty je i deska plošného spoje (vodiče na této desce) a je tedy nezbytně nutné používat desky s jasně definovanou a garantovanou impedancí.

Data map
Data map ©2020 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Data mapData map ©2020 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Data map ©2020 GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google
Mapa
Satelitní

Kontaktujte nás

CUBE CZ s.r.o.

Ferdinandov 612
463 62 Hejnice
Česká republika

Souhlasím se zpracováním osobních údajů